Консултации

  Име, презиме и фамилия Предмет Ден Час Стая
от - до
           
1 Аделаида Симеонова Филиповска ТП/Изобр.изкуство петък 12.40-13.20 112
2 Александър Валериев Тачев Философски цикъл понеделник 13:30 - 14:10 408
3 Александър Любомиров Асенов ИТ, Информатика четвъртък 12.40-13.20 305
4 Анита Георгиева Тодорова Музика сряда 12.40-13.20 зала
хореография
5 Бойко Александров Бенчев География и икономика понеделник 12.40-13.20 301
6 Валентина Нешкова Василева БЕЛ, Математика сряда 12:40-13:20 309
7 Валери Гаврилов Николов БЕЛ, Математика сряда 12.00 - 12.35 106
8 Валерия Петрова Андреева БЕЛ сряда 14:20 - 15:00 405
9 Вероника Сашева Лазарова География и икономика четвъртък 12,40 -13,20 407
10 Виолета Божкова Йорданова История и цивилизации Вторник 12:40 - 13:20 402
11 Галя Иванова Парушева БЕЛ четвъртък 12:40 - 13:20 306
12 Георги Стойчев Мелниклийски Математика  сряда 12:40 - 13:20 403
13 Диана Любомирова Попова БЕЛ, Математика четвъртък 12:40 - 13:20 116
14 Емилия Николова Мелниклийска Математика  сряда 18:40 - 19:20 202
15 Илияна Лазарова Гюрова История и цивилизации сряда 12:40 - 13:20 404
16 Ирена Ангелова Коцева БЕЛ, Математика понеделник 12:00 - 12:35 108
17 Искра Александрова Недкова Английски език четвъртък 12:40-13:20 402
18 Йонка Петрова Декова БЕЛ,Математика четвъртък 12:40-13:20 210
19 Калинка Тошева Кирилова БЕЛ, Математика петък 12.00-12.35 105
20 Катя Аспарухова Трифонова БЗО вторник 12:40-13:20 201
21 Катя Горанова Пенкова-Горанова Английски език понеделник 11.55-12.35 215
22 Катя Горанова Пенкова-Горанова БЕЛ, Математика понеделник 12.35-13.10 103
23 Катя Константинова Иванова БЕЛ, Математика петък 12:40 - 13:20 211
24 Красимира Иванова Велева БЕЛ/ Математика понеделник 12.40 -13.20 215
25 Красимира Илиева Господинова Математика  сряда 12:40 -13:20 402
26 Лъчезар Добромиров Гюров Английски език понеделник 12:40 - 13:20 406
27 Людмила Йорданова Йорданова-Султанова БЕЛ, Математика петък 11.15 - 11.50 104
28 Маринела Цветанова Филипова-Димитрова Математика  сряда 12.40-13.20 301
29 Мария Въчева Маринова Физика и астрономия вторник 13:30-14:10 301
30 Марияна Дончева Маркова-Петкова ИТ и информатика сряда 12:40 - 13:20 304
31 Мая Маринова Николова БЕЛ, Математика петък 11.55 - 12.35 308
32 Мирослава Василева Бенчева БЕЛ четвъртък 12:40 - 13:20 306
33 Наталия Игнатова Дангурова БЕЛ/Математика четвъртък 11.55 - 12.35 214
34 Нина Веселинова Ценкуловска-Джанати Английски език понеделник 12:40 - 13:20 202
35 Нина Желязкова Буковска БЕЛ петък 18:40 - 19:20 406
36 Нина Петрова Накова Английски език петък 12:40 - 13:20 407
37 Павлина Данаилова Василева начален етап сряда 12.00-12.35 107
38 Пенка Илиева Маринова БЕЛ/Математика сряда 12.40 - 13.20 213
39 Пенка Петрова Димова Английски език четвъртък 12:40 - 13:20 307
40 Петя Йорданова Владимирова БЕЛ вторник 12:40 - 13:20 402
41 Поля Николова Попминчева Биология и ЗО, Химия вторник 12:40-13:20 202
42 Радостина Иванова Николова Изобразително изкуство понеделник 12;40-13;30 308
43 Ралица Венциславова Иванова Английски език четвъртък 12:40 - 13:20 309
44 Силвия Александрова Проданова Математока, ИТ петък 12,40 - 13,20 409
45 Снежка Даринова Церянова/Х.Морозова химия и ООС вторник за 8 клас
четвъртък за 7, 9,10 и 11 кл.
12.40-13.20 401
46 Соня Недкова Ташева БЕЛ , Математика Понеделник 12,40-13,20 212
47 Татяна Тониславова Лилова БЕЛ, Математика петък 11:15 - 11:50 102
48 Цветелина Тодорова Калчева ИТ, Информатика сряда 12,40-13,20 304
49 Цветелина Христова Маринова-Илиева  БЕЛ / Руски език сряда 13:30- 14:10 309
©2021 СУ •Стоян Заимов•. Всички права запазени.

Search